Mixed Martial Arts Promotion
Union of Mixed Martial Arts
Tuva Federation VK: https://vk.com/mmatuva17
UOMMA Events
Russian MMA Championship 2024
Sunday, June 02, 12:00 AM ET
Nizhny Novgorod, Nizhegorodskaya oblast
Russia Region
Russian MMA Championship Of Juniors 2024: Day 2
Saturday, May 18, 9:00 AM ET
Bout | Info | |
---|---|---|
Aleksandra Kiper defeats Elizaveta Epstein via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Elizaveta Khvostenko defeats Monika Petrovskaya via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Seval-Olga Koch defeats Kseniya Sizova via Decision, Majority | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Valeriya Korneva defeats Eva Mitryakova via Decision | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Alexandra Safonova defeats Varvara Barskaya via KO/TKO, Ground and Pound | 0:48 Round 1 of 3 Bout Page | |
Ilya Rayu defeats Eldar Tsurkan via Submission, Guillotine Choke | 1:17 Round 2 of 3, 4:17 Total Bout Page | |
Khalil Pirmagomedov defeats Viktor Borisov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Islam Mirzagasanov defeats Saidey Nuriev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Artem Sheshokin defeats Farrukhshokh Khodzhizoda via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Arsen Suleymanov defeats Nika Beridze via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Suiym Tepsaev defeats Bayram Guliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Zambek Shakhbiev defeats Ivan Sokolov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Magomed Omarov defeats Muslim Shabaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
Russian MMA Championship Of Juniors 2024: Day 1
Friday, May 17, 5:00 AM ET
Bout | Info | |
---|---|---|
Gadzhimurad Isaev defeats Kamil Magomedov via Decision, Unanimous | 1 Round, 3:00 Total Bout Page | |
Dzhabrail Magomedaliev defeats Roman Dovranov via Decision, Unanimous | 1 Round, 3:00 Total Bout Page | |
Surkho Gadaborshev defeats Arsen Isengariev via Decision, Unanimous | 1 Round, 3:00 Total Bout Page | |
Khalil Pirmagomedov defeats Ivan Garbuzov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniil Gorshkov defeats Nikita Krylov via Submission, Rear Naked Choke | 1:59 Round 2 of 3, 4:59 Total Bout Page | |
Musagadzhi Khaybulaev defeats Akhmed Supyanov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Amir Babaev defeats Magomedzapir Zapirov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Muslim Murtazaliev defeats Maksim Shirinov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniil Glukhikh defeats Nikita Pominov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Viktor Borisov defeats Magomedkhan Islamov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Shakhban Isaev defeats Omar Magomedaliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Rovshan Rustamov defeats Murad Khalaev via Decision, Unanimous | 1 Round, 3:00 Total Bout Page | |
Egor Syropyatov defeats Natan Ivanov via Decision, Unanimous | 1 Round, 3:00 Total Bout Page | |
Salimjon Nozimov defeats Ruslan Kazakov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Dilyshot Soliev defeats Makhach Allakhkuliev via KO/TKO, Retirement | 3:00 Round 2 of 3, 6:00 Total Bout Page | |
Mansur Murdalov defeats Arslan Irbainov via KO/TKO, Ground and Pound | 0:50 Round 2 of 3, 3:50 Total Bout Page | |
Eldar Tsurkan defeats Sharafetdin Mirzoev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Abdurakhman Alibekov defeats Samir Gadzhiev via Submission, Triangle Choke | 1:17 Round 1 of 3 Bout Page | |
Gadzhimurad Isaev defeats Stepan Golub via Submission, Armbar | 2:18 Round 1 of 3 Bout Page | |
Yan Saenko defeats Artem Stas via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Artem Sheshokin defeats Gusen Gadzhiev via Submission, Armbar | 2:54 Round 2 of 3, 5:54 Total Bout Page | |
Dzhabrail Magomedaliev defeats Nikita Platsev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Eldar Ibrakov defeats Surkho Gadaborshev via Submission, Scorpion Crunch | 1:43 Round 1 of 3 Bout Page | |
Matvey Morskov defeats Danila Evdakushin via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Farrukhshokh Khodzhizoda defeats Apti Ibragimov via KO/TKO, Ground and Pound | 1:43 Round 3 of 3, 7:43 Total Bout Page | |
Nikita Kuznetsov defeats Paem Ibodiloev via Submission, Triangle Choke | 0:38 Round 1 of 3 Bout Page | |
Gadzhimurad Magomedov defeats Eduard Glekov via Submission, Guillotine Choke | 0:43 Round 3 of 3, 6:43 Total Bout Page | |
Ibrokhim Asrorov defeats Murodjon Ergashev via Submission, D'arce Choke | 2:03 Round 3 of 3, 8:03 Total Bout Page | |
Mukhammad Makhdi Yusupov defeats Muhammadjon Saidov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Manvel Zakaryan defeats Kirill Schelkunov via KO/TKO, Ground and Pound | 2:20 Round 2 of 3, 5:20 Total Bout Page | |
Khabib Adziev defeats Anushervon Makhmudov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ochur Byrynnay defeats Dzhambulat Mutsalov via KO/TKO, Ground and Pound | 2:25 Round 1 of 3 Bout Page | |
Ismail Umalatov defeats Elmar Farkhadov via Submission, Triangle Choke | 2:20 Round 1 of 3 Bout Page | |
Mukhammad Shamsudinov defeats Dmitriy Kovalchuk via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Arsen Suleymanov defeats Sharip Kudavasov via Submission, Arm Triangle Choke | 1:04 Round 1 of 3 Bout Page | |
Ayiskhaan Antonov defeats Musagadzhi Nedzhafov via Submission, Guillotine Choke | 2:23 Round 2 of 3, 5:23 Total Bout Page | |
Artur Lavrushkin defeats Surush Sharbatov via Submission, Rear Naked Choke | 2:15 Round 2 of 3, 5:15 Total Bout Page | |
Islam Mirzagasanov defeats Aleksandr Kolesnikov via Submission, Rear Naked Choke | 2:15 Round 1 of 3 Bout Page | |
Dmitriy Malygin defeats Anatoliy Tolstukha via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Saidey Nuriev defeats Yakhye Dzhumyaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Gevorg Gevorgyan defeats Ruslan Golushko via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Bayram Guliev defeats Badrudin Bagishev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ruslan Aderikhin defeats Abubakr Odinaev via KO/TKO, Ground and Pound | 2:10 Round 2 of 3, 5:10 Total Bout Page | |
Erik Baturbaev defeats Dmitriy Leonov via Submission, Armbar | 2:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
Isamudin Akhmedov defeats Stepan Mytsalo via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Azamat Gusenov defeats Nikita Yakobyuk via Submission, Ninja Choke | 1:07 Round 2 of 3, 4:07 Total Bout Page | |
German Vulf defeats Danila Nikulin via Submission, Armbar | 1:36 Round 1 of 3 Bout Page | |
Dalgat Gadzhialiev defeats Grigoriy Lesnikov via KO/TKO, Ground and Pound | 1:51 Round 1 of 3 Bout Page | |
Maksim Sidorov defeats Asad Magomedov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kazbek Labazanov defeats Vladislav Kudinov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Yaroslav Barbukhatti defeats Igor Volosenkov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Vartan Torosyan defeats Salmonkhon Mayripov via Decision | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Rovshan Rustamov defeats Dasim Ramazanov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Egor Syropyatov defeats Ramazan Khanbulatov via Submission, Rear Naked Choke | 1:20 Round 2 of 3, 4:20 Total Bout Page | |
Khalil Pirmagomedov defeats Musagadzhi Khaybulaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Amir Babaev defeats Daniil Gorshkov via Submission, Guillotine Choke | 1:59 Round 3 of 3, 7:59 Total Bout Page | |
Muslim Murtazaliev defeats Daniil Glukhikh via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Viktor Borisov defeats Shakhban Isaev via KO/TKO, Injury | Round 2 of 3 Bout Page | |
Gadzhimurad Isaev defeats Yan Saenko via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Artem Sheshokin defeats Dzhabrail Magomedaliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Eldar Ibrakov defeats Matvey Morskov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ilya Rayu defeats Salimjon Nozimov via Submission, D'arce Choke | 1:03 Round 1 of 3 Bout Page | |
Said-Selim Mutsuraev defeats Dilyshot Soliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Magamed Aslanov defeats Mansur Murdalov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Eldar Tsurkan defeats Abdurakhman Alibekov via Submission, Guillotine Choke | 1:40 Round 1 of 3 Bout Page | |
Gadzhimurad Magomedov defeats Ibrokhim Asrorov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Mukhammad Makhdi Yusupov defeats Manvel Zakaryan via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ochur Byrynnay defeats Khabib Adziev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ismail Umalatov defeats Shafar Suliev via Submission, Triangle Choke | 1:30 Round 1 of 3 Bout Page | |
Nika Beridze defeats Mukhammad Shamsudinov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Farrukhshokh Khodzhizoda defeats Nikita Kuznetsov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Evgeniy Mutin defeats Nikita Shatokhin via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Artem Rogachyov defeats David Aninyan via KO/TKO, Ground and Pound | 1:20 Round 2 of 3, 4:20 Total Bout Page | |
Arsen Suleymanov defeats Viktor Kolesnikov via Submission, Triangle Choke | 2:00 Round 2 of 3, 5:00 Total Bout Page | |
Bayram Guliev defeats Ruslan Aderikhin via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Zurab Mstoyan defeats Dokka Alaudinov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Isamudin Akhmedov defeats Erik Baturbaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Suiym Tepsaev defeats Azamat Gusenov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Zhasurbek Dusmatov defeats Islam Omarov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ivan Sokolov defeats Said Ismailov via KO/TKO, Ground and Pound | Round 1 of 3 Bout Page | |
Zambek Shakhbiev defeats Yaroslav Shirobokov via KO/TKO, Punches | 1:55 Round 3 of 3, 7:55 Total Bout Page | |
Daud Ayubov defeats Ruslan Dinbagandov via Submission, Guillotine Choke | 1:39 Round 1 of 3 Bout Page | |
Artur Lavrushkin defeats Ayiskhaan Antonov via Submission, Rear Naked Choke | 2:09 Round 2 of 3, 5:09 Total Bout Page | |
Islam Mirzagasanov defeats Ashot Torosyan via KO/TKO, Retirement | 3:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
Said Ashuraliev defeats Dmitriy Malygin via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Saidey Nuriev defeats Gevorg Gevorgyan via KO/TKO, Ground and Pound | 1:25 Round 2 of 3, 4:25 Total Bout Page | |
German Vulf defeats Dalgat Gadzhialiev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kazbek Labazanov defeats Maksim Sidorov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Vartan Torosyan defeats Yaroslav Barbukhatti via Submission, Rear Naked Choke | 2:25 Round 1 of 3 Bout Page | |
Rovshan Rustamov defeats Egor Syropyatov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ulyana Shoshkina defeats Milena Balayan via KO/TKO, Ground and Pound | 1:35 Round 1 of 3 Bout Page | |
Monika Petrovskaya defeats Anna Koksharova via Submission, Armbar | 1:16 Round 1 of 3 Bout Page | |
Elizaveta Khvostenko defeats Anna Yasyreva via Submission, Armbar | 1:19 Round 2 of 3, 4:19 Total Bout Page | |
Valeriya Korneva defeats Yana Shakirova via KO/TKO, Ground and Pound | 0:45 Round 2 of 3, 3:45 Total Bout Page | |
Ilya Rayu defeats Said-Selim Mutsuraev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Eldar Tsurkan defeats Magamed Aslanov via Submission, Triangle Choke | 1:24 Round 2 of 3, 4:24 Total Bout Page | |
Gadzhimurad Magomedov defeats Mukhammad Makhdi Yusupov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ismail Umalatov defeats Ochur Byrynnay via Submission, Buggy Choke | 1:38 Round 2 of 3, 4:38 Total Bout Page | |
Islam Mirzagasanov defeats Artur Lavrushkin via Submission, Armbar | 1:50 Round 2 of 3, 4:50 Total Bout Page | |
Saidey Nuriev defeats Said Ashuraliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kazbek Labazanov defeats German Vulf via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Rovshan Rustamov defeats Vartan Torosyan via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Khalil Pirmagomedov defeats Amir Babaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Viktor Borisov defeats Muslim Murtazaliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Artem Sheshokin defeats Gadzhimurad Isaev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Farrukhshokh Khodzhizoda defeats Eldar Ibrakov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Nika Beridze defeats Evgeniy Mutin via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Arsen Suleymanov defeats Artem Rogachyov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Bayram Guliev defeats Zurab Mstoyan via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Suiym Tepsaev defeats Isamudin Akhmedov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Ivan Sokolov defeats Zhasurbek Dusmatov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Zambek Shakhbiev defeats Daud Ayubov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Muslim Shabaev defeats Timur Musaev via KO/TKO, Ground and Pound | 1:23 Round 1 of 3 Bout Page | |
Magomed Omarov defeats Nodar Dzhariashvili via KO/TKO, Ground and Pound | 2:04 Round 2 of 3, 5:04 Total Bout Page | |
Elizaveta Epstein defeats Regina Ryuy via KO/TKO, Ground and Pound | 2:00 Round 3 of 3, 8:00 Total Bout Page | |
Aleksandra Kiper defeats Ulyana Shoshkina via Submission, Armbar | 0:48 Round 1 of 3 Bout Page | |
Monika Petrovskaya defeats Anastasiya Semenova via Submission, Heel Hook | 1:46 Round 2 of 3, 4:46 Total Bout Page | |
Elizaveta Khvostenko defeats Anastasiya Ukhanova via Submission, Rear Naked Choke | 1:03 Round 1 of 3 Bout Page | |
Eva Mitryakova defeats Elizaveta Fedukova via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Valeriya Korneva defeats Tatyana Pertseva via KO/TKO, Ground and Pound | 1:00 Round 2 of 3, 4:00 Total Bout Page |
Alexander Serdyukov Memorial 2024
Friday, May 10, 6:00 AM ET
Bout | Info | |
---|---|---|
Kurban Ibragimov defeats Erik Grigoryan via KO/TKO, Punches | 0:27 Round 1 of 3 Bout Page | |
Kamal Mamedov defeats Yasir Iliev via KO/TKO, Ground and Pound | 2:29 Round 2 of 3, 5:29 Total Bout Page | |
Kirill Glazyrin defeats Valeriy Sergeev via Submission, Armbar | 2:12 Round 3 of 3, 8:12 Total Bout Page | |
Ilyas Yakhyaev defeats Ruslan Goncharov via KO/TKO, Ground and Pound | 1:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
Artem Shishkin defeats Elakh Bagashov via KO/TKO, Ground and Pound | 1:54 Round 2 of 3, 4:54 Total Bout Page | |
Aleksandr Kondukov defeats Andrey Gusykov via KO/TKO, Ground and Pound | 2:33 Round 2 of 3, 5:33 Total Bout Page |
Junior Fighter
Sunday, May 05, 6:00 AM ET
Bout | Info | |
---|---|---|
Shakhban Gapizov defeats Sergey Tolmachev via KO/TKO, Ground and Pound | 0:20 Round 2 of 3, 5:20 Total Bout Page | |
Mudasir Saialiev defeats Arslan Irbainov via Submission, Guillotine Choke | 1:43 Round 3 of 3, 7:43 Total Bout Page | |
Amir Magomadov defeats Eldar Voronkov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Denis Meshchakov defeats Magomed Magomedov via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Mushvig Akhmedov defeats Kirill Makarov via Submission, Armbar | 1:36 Round 2 of 3, 4:36 Total Bout Page | |
Ilya Tarasov defeats Vladislav Nazarov via Submission, Guillotine Choke | 1:28 Round 2 of 3, 4:28 Total Bout Page | |
Nodar Broyan defeats Dmitriy Lipatov via Submission, Guillotine Choke | 0:03 Round 2 of 3, 3:03 Total Bout Page | |
Karen Avagyan defeats Andrey Nekrasov via KO/TKO, Ground and Pound | 2:05 Round 3 of 3, 8:05 Total Bout Page |
Russian Cup 2024: Far Eastern Federal District
Monday, April 01, 12:00 AM ET
Chita, Zabaykalsky Krai
Russia Region
Russian Cup 2024: Volga Federal District
Tuesday, March 19, 2024
Russian Cup 2024: Southern Federal District
Sunday, March 17, 2024
Novorossiysk, Krasnodar Krai
Russia Region
Russian Cup 2024: North Caucasus Federal District -...
Wednesday, March 06, 2024
Bout | Info | |
---|---|---|
Adam Khamkhoev defeats Dzhambulat Akhluev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Murad Kurbanov defeats Azamat Ashdiev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Abdulkhakim Murtazaliev defeats Adam Kushtov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Yusup Khalukhoev defeats Kkhiri Kkhiriev via Submission, Guillotine Choke | 1:06 Round 1 of 3 Bout Page | |
Akhmed Magomedkhanov defeats Kantemir Batirov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Khamid Amirmagomedov defeats Shamil Magomedov via Submission, Arm Triangle Choke | 2:05 Round 1 of 3 Bout Page | |
Kurban Sheykhakhmedov defeats Khamzat Murtazaliev via KO/TKO, Punches | 0:43 Round 1 of 3 Bout Page | |
Magomed Malsagov defeats Apti Dzeytov via Submission, Arm Triangle Choke | 1:20 Round 1 of 3 Bout Page | |
Vladimir Petrenko defeats Isa Dzhabrailov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
Russian Cup 2024: North Caucasus Federal District -...
Tuesday, March 05, 2024
Bout | Info | |
---|---|---|
Mansur Murdalov defeats Baysangur Terloev via Submission, Armbar | 1:51 Round 1 of 3 Bout Page | |
Saidey Nuriev defeats Islam Mirzagasanov via Submission, Guillotine Choke | 0:53 Round 1 of 3 Bout Page | |
Kazbek Labazanov defeats Ramazan Khanbulatov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Amir Babaev defeats Muslim Murtazaliev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Eldar Ibrakov defeats Dzhabrail Magomedaliev via Submission, Rear Naked Choke | 1:02 Round 3 of 3, 7:02 Total Bout Page | |
Arsen Suleymanov defeats Yunus Diliev via KO/TKO, Ground and Pound | 1:04 Round 2 of 3, 4:04 Total Bout Page | |
Isamudin Akhmedov defeats Dokka Alaudinov via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Roman Rzyanin defeats Zambek Shakhbiev via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
Roman Kamenev Memorial 2024
Sunday, February 25, 2024
Feodosia, Autonomous Republic of Crimea
Europe Eastern Region
Alexander Matrosov Memorial 2024
Saturday, February 24, 2024
Velikiye Luki, Pskov Oblast
Russia Region